עסק קטן הוא לרוב מפעל חיים של אדם אחד, שנמצא בראש ומטווה את ההתקדמות של העסק. בעל העסק הקטן מתמודד עם אתגרים ומשימות מדי יום ומחפש פתרונות יעילים שיקצרו כל תהליך ויהפכו אותו למהיר ופשוט.

כבעלי עסקים קטנים, אנחנו מתמודדים במהלך כל יום עם ספקים, נותני שירות ומוסדות פיננסיים שכל אחד מהם מציע לנו שירות אחר. גם בתחום של סליקה באשראי, אנחנו נאלצים לפנות לכמה ספקים על מנת ליצור פתרון איכותי לעסק.

הקמנו את איגוד הסליקה הישראלי כדי להקים חברת סליקה מקצועית ומתקדמת בתחום, כדי לקצר לכם את התהליך של סליקה לעסקים, ובכך להפוך אותו ליעיל הרבה יותר ולתת מענה לכל צרכי האשראי של העסק.

פתרון סליקה מקיף לעסקים קטנים

 אנחנו מציעים פתרון כולל ומותאם אישית לכל לקוח, שנותן מענה לבעלי עסקים קטנים בפרט ולכל בית עסק ככלל. פתרון הסליקה שלנו מתאים לבעלי אתרים שמוכרים מוצרים בחנויות אינטרנטיות, לבעלי מקצוע שמסתובבים בשטח ומחייבים את הלקוחות תוך כדי תנועה ולכל מי שזקוק לפתרון יציב, איכותי ואמין בתחום הסליקה.

אנחנו מספקים את החבילה השלמה

בעוד שחברות רבות מספקות רק חלק מתהליך הסליקה ובעל העסק שנעזר בהן נדרש ליצור קשר עם חברות האשראי, הבנקים ושאר נותני השירות הרלוונטיים, אנחנו מציעים תהליך סליקה שמתבצע במקום אחד, אמין ומאושר. שירות מהיר וזמין זה ניתן בזכות שיתוף פעולה עם חברת כאל, שהעניקה לאגוד הסליקה הישראלי רישיון עסוק וממשיכה להיות האחראית הבלעדית לשמירה, לפיקוח ולבקרה הכספית על התהליך.

אגוד הסליקה הישראלי - ניסיון של שנים בתחום הפיננסי

את האיגוד הקמנו מתוך ניסיון מצטבר רב בתחום הפיננסי. בעברנו עבדנו כמנהלים בכירים בארגונים גדולים כמו בנק לאומי, בנק איגוד, ויזה כאל ולאומי קארד. בנוסף, ניהלנו עסקים במגזר הפרטי שהתבססו בין היתר על פתרונות סליקה. כך צברנו ניסיון רב הן מהצד המספק את השירות והן כבעלי עסקים פרטיים. בזכות כך, אנחנו יכולים להציע ללקוחותינו שירות מותאם אישית המתבסס על ניסיון, ידע רב והבנה של הפרטים והאותיות הקטנות.

שירות VIP לכל לקוח - בהתאמה אישית

עם הקמת איגוד הסליקה הישראלי, חרטנו על דגלנו את המשמעות של הבנה, התאמה אישית ושירות קשוב לצרכי הלקוח. אנחנו מציעים לכל לקוחותינו שירות VIP, שכולל תעריפי עמלות הוגנים, ליווי והדרכה המתבססים על שנות הניסיון שצברנו, פתרונות כספיים מקוריים בתחום ניכיון התשלומים, פיקוח ומענה מהיר לכל לקוח. תהליך ההתחברות לשירות שלנו אורך כ-3 ימי עבודה בלבד ובסופו נהנים לקוחותינו מפתרונות סליקה מתקדמים לעסק, לאתר ודרך אפליקציה. 

אנו נשמח להציע לכם פתרונות סליקה מתקדמים עבור העסק שלכם , צרו איתנו קשר עוד היום